Hakkımızda

Şifa Hatun Yaşam Akademisi

Hakkımızda

Şifa Hatun Yaşam Akademisi, insanların hayatında değişim ve dönüşümü sağlayarak, bilgi ve deneyimlerini paylaşan, farkındalık ile büyümeyi ve gelişmeyi hedeflemiş, profesyonel koç ve eğitmenleriyle, uluslararası standartlarda eğitim programları veren koçluk, danışmanlık ve eğitim firmasıdır.

An’da kalabilmek, yaşamı dengede tutabilmek, hayatı daha mutlu ve verimli yaşamak ve yaşatmak önemlidir. Hazırlanan tüm eğitimler ve hizmetler, bireylerin en iyi ve en üst farkındalığa ulaşması ve bunu hayatında yaşaması için tasarlanıp sunulmaktadır.
Yaşam Akademisindeki eğitimler; sevgi, bilgi, farkındalık ve değişimle, insanların hayat yolculuklarına en iyi benlikleriyle devam etmeleri hedeflenmektedir.

Misyon

Şifa Hatun Yaşam Akademisi olarak, etkileşimde bulunduğumuz tüm bireylere, hayat sorumluluğunu almalarında, farkında olmalarında, sevgiyle gelişmelerinde ve potansiyellerini en iyi şekilde kullanarak yetkin kişiler olma yolculuğunda yol arkadaşlığı yapıyoruz.
İnsan isterse ve inanırsa, birçok konuda değişimini gerçekleştirebilir. Sağlam adımlarla ilerleyerek, geniş kitlelere ulaşarak ve her insanın özel olduğunu bilerek, insanlığa ve hayata hizmet veriyoruz.

Vizyon

Ülkemizde ve dünyada değişim ve dönüşümün gelişimi ve insanlığın daha ileri seviyelere yükselmesi için etkili projeler ve eğitimler veren öncü ve bilge firmalardan biri olmak.